Search
Close

Home Archive Aktuálne Trendy Crew fotografuje Bratislavský zimný štýl

Trendy Crew fotografuje Bratislavský zimný štýl

0 Comments

Posted by Jakub  November 12, 2018  Leave a comment

Bratislava, 27. februára, 2009 (BratislavaGuide.com) - Tatel Velasquez, tvorkyňa blogu TrendyCrew.com, ktorý sleduje módne štýly na uliciach Bracelony a iných miest navštívila Bratislavu vo februári 2009.

Tatel, pôvodom Kolumbijčanka a Tomy Pelluz, módny fotograf z Kanárskych ostrovov hovorili s BratislavaGuide.com v bratislavskom Café Verne o svojich skúsenostiach v Bratislave a s fotením rôznych módnych štýlov vo všeobecnosti.

"Na tejto práci je dobré, že sa človek dostane do kontaktu s domácimi," povedala Tatel. Podľa jej slov ju fotografovanie privádza ku zaujímavým ľuďom: "Väčšinou ľudia, ktorí sa obliekajú nezvyčajne, sú kreatívni – móda je spôsob ako vyjadrujú sami seba."

"Trendy Crew" sa snaží zachytiť prirodzený štýl – ľudia, ktorí vyzerajú štýlovo bez veľkej námahy. "Hľadám ľudí, ktorí nenasledujú určitý štýl, ale tvoria ho," povedala Tatel.

Tatel si v zasnežený februárový pondelok odfotila v Bratislave päť ľudí (doposiaľ sa na blogu objavili Maria a Lenka).

Taxi Bratislava Vienna Airport

Tatel a Tomy boli prekvapení ako štýlovo pôsobia ľudia v Bratislave v zimných kabátoch. "V Barcelone v zime, počas pár studených dní sa ľudia zabalia do veľkých neforemných zimných kabátov," povedal Tomy. "Tu je nosenie kabáta umenie," dodal. "Dokonca aj staršie panie vyzerajú veľmi dobre v pôsobivom kožuchu a kožušinovej čiapke."

Štýly vo všeobecnosti neboli príliš rozdielne od tých, ktoré Trendy Crew videli v ostatných mestách. Ľudia v Bratislave boli, tak ako inde, veľmi ústretoví a radi sa nechali odfotografovať.

Trendy Crew zverejňuje fotografie spolu s informáciami o značke oblečenia modelu. Väčšina miestnych ľudí je citlivá na informáciu o nepravosti ich vecí. Podľa Tatel to však je zvyčajne jasné, najmä keď niekto v nohaviciach od H&M nosí kabelku, ktorá by stála 3 000 eur.

"Skúsenosť v Bratislave bola odlišná." Jedno z dievčat, ktoré Tatel fotila v Bratislave malo kabelku značky Chanel, ktorá bola samozrejme napodobenina. „Bola veľmi milá, keď som sa spýtala na tú kabelku, hneď mi povedala, že ju kúpila v Thajsku."

More for you

Was it helpful?
Yes

Be first one to vote!

No

Author & Credits

Author

Jakub

Copyright: © 2019, Jakub Zilincan, bratislavaguide.com

Images credit: author

Post a comment

Top attractions in Bratislava

About

Welcome to Bratislava - little big city in the heart of Europe. This guide is written by locals, just for you. Enjoy!

© 2012 - 2019 by Jakub Zilincan & folks. All Right Reserved.

Site by: Barono Websites