Search
Close

Home Archive Usługi Transport taksówką (Wiedeń, Bratysława, Budapeszt)

Transport taksówką (Wiedeń, Bratysława, Budapeszt)

0 Comments

Posted by Jakub  November 12, 2018  Leave a comment

Polecamy Wam możliwość zarezerwowania przejazdu samochodowego do sąsiednich stolic za pośrednictwem naszych sprawdzonych partnerów. Do dyspozycji mamy auta osobowe przeznaczone dla trzech pasażerów, busem dla ośmiu, lub mikrobus dla czternastu osób.

Wiedeń

Wiedeń i Bratysława są prawdopodobnie dwoma najbliżej położonymi stolicami na świecie. Odległość między nimi to zaledwie 64 kilometry. Jazda z wiedeńskiego lotniska do Bratysławy trwa mniej więcej 45 minut.

Cena naliczana jest za cały pojazd, a nie za osobę. Za odległość pomiędzy wiedeńskim lotniskiem Schwechat do któregokolwiek hotelu, lub innego miejsca w Bratysławie kosztuje 1950 słowackich koron. Za odpowiednią dopłatą mamy do dyspozycji bus dla 4-8 osób oraz reprezentacyjną limuznę, do których można wsiąść nie tylko na lotnisku, ale również
w wybranym punkcie w mieście.

Bratysława

Lotnisko Milana Rastislava Štefánika w Bratysławe znajduje się mniej więcej w odległości 12 kilometrów od centrum miasta. Jazda z lotniska trwa 15-25 minut w zależności od aktualnej sytuacji na drogach. Linia autobusowa numer 61 komunikacji miejskiej jeździ bezpośrednio na trasie między lotniskiem a Dworcem Głównym.

Cena za usługę pobierana jest za cały pojazd, a nie za osobę. Jazda z bratysławskiego lotniska do któregokolwiek hotelu lub miejsca w Bratysławie kosztuje 390 słowackich koron. Za odpowiednią opłatą mamy do dyspozycji bus dla 4-8, jak również reprezentacyjną limuzynę.

Taxi Bratislava Vienna Airport

Budapeszt

Budapeszt i Bratysława są położone od siebie w odlegości około 250 kilometrów. Droga do Budapesztu zajmuje mniej niż trzy godziny.

Cena za usługę pobierana jest za cały pojazd, a nie za osobę. Jazda z budapesztańskiego lotniska Ferihegyi, do któregokolwiek hotelu lub miejsca w Bratysławie kosztuje 7100 słowackich koron. Za odpowiednią dopłatą mamy do dyspozycji bus dla 4-8 osób oraz reprezentacyjną limuznę, do których można wsiąść nie tylko na lotnisku, ale również w wybranym punkcie w mieście.

Pozostałe miejsca

Nasi partnerzy oferują także przewóz do innych miast:

Słowacja:

Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca na Słowacji.

Państwa sąsiadujące:

Czechy - Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca w Czechach.
Węgry- Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca na Węgrzech.
Polska- Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca w Polsce.
Austria - Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca w Austrii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przewozu do pozostałych miejsc, cen za przejazd limuzyną, busem lub mikrobusem, prosimy o kontakt na adres .

More for you

Was it helpful?
Yes

Be first one to vote!

No

Author & Credits

Author

Jakub

Copyright: © 2019, Jakub Zilincan, bratislavaguide.com

Images credit: author

Post a comment

Top attractions in Bratislava

About

Welcome to Bratislava - little big city in the heart of Europe. This guide is written by locals, just for you. Enjoy!

© 2012 - 2019 by Jakub Zilincan & folks. All Right Reserved.

Site by: Barono Websites